Scheppach HS 510 kolébková pila

  • Scheppach HS 510 kolébková pila
Cena
13 799 Kč
Dostupnost
13.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Scheppach HS 510 kolébková pila Kolébková pila Scheppach HS 510 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto snadná. Vložíte kulatinu, polokulatinu nebo prkno do podavače, který uchopíte pomocí širokého madla a lehkým přítlakem proti pilovému kotouči dřevo uříznete. Díky pružinovému systému se podavač (kolébka) automaticky vrátí do výchozí polohy. Dřevo posunete a proces opakujete. Jde to velmi rychle. Ruce jsou po celou dobu mimo dosah pilového kotouče. Pro řezání jednotných délek polen lze využít polohovatelnou zarážku. Tvar a speciální výstupky na kolébce neumožňují protáčení polen při řezání a tvar rovněž přispívá k velkému prořezu kulatiny 170 mm. Srdcem pily je kvalitní TCT pilový kotouč se 40 zuby z tvrdokovu a s optimálním tvarem pro hladké řezání. Má velmi bohatě dimenzované uložení bez vůlí, což je základní předpoklad dlouhé životnosti celého ústrojí. Kotouč je vybaven účinnou brzdou, která ho dokáže velmi rychle zastavit. Pila má pevná transportní kola, je kompaktní a nezabere mnoho místa, její konstrukce je však velmi robustní, odolná proti překlopení a částečně vychází z designu profesionálních pil Scheppach. Svařované ocelové profily, ošetřené kvalitním práškovým lakováním, jsou velmi stabilní v krutu a celá pila je dimenzována na dlouhý, bezstarostný provoz. Technické parametry: typ motoru: 230 V / 50 Hz příkon: 2600 W otáčky: 2800 ot./min brzda kotouče: ano průměr kotouče: 500 mm vnitřní průměr kotouče: 30 mm počet zubů kotouče: 40 bezpečnostní spínač: ano průměr polena: 17 cm prodloužení kolébky: ano délkový doraz: ano hmotnost: 67.0 kg rozměry: 79 x 74 x 96 cm rozměry balení: 114 x 77 x 114.4 cm ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Scheppach výrobní označení 4046664027522 57681 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Scheppach HS 510 kolébková pila, toto zboží je zařazeno v sekci Pily hospodářské, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 54 přidaných recenzí.Recenze Scheppach HS 510 kolébková pila

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pily hospodářské Scheppach
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Pily elektrické. nejlevnější Pily hospodářské.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Pily hospodářské - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Pily hospodářské:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte