Scheppach HS 720 kolébková pila

  • Scheppach HS 720 kolébková pila
Cena
22 999 Kč
Dostupnost
13.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Scheppach HS 720 kolébková pila Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musejí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství dřeva. Tyto pily, mimo chatařů či vlastníků rodinných domů, využívají i společnosti, zabývající se údržbou zahrad, zpracováním dřeva, prořezáváním stromů, popřípadě farmáři, menší venkovská hospodářství apod. Pily se vyrábí v Německu na stejných linkách, jako některé větší profesionální stroje od Scheppachu. Na výrobu jsou použity pouze nejlepší ocelové materiály s velkou pevností a odolností v krutu, profesionální řezný kotouč o průměru 700 mm se speciálně upravenými zuby pro snadný průchod i tvrdým dřevem a špičkový 400V elektromotor o výkonu 5,2 kW. Celá konstrukce prochází moderní automatickou linkou, kde se práškovou technologií nanese lak. Díky této operaci je stroj velmi odolný vůči korozi. Stroj umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Vložíte kulatinu, polokulatinu nebo prkno do podavače, který uchopíte pomocí madla a lehkým přítlakem proti pilovému kotouči dřevo uříznete. Díky pružinovému systému se podavač (kolébka) automaticky vrátí do výchozí polohy. Tvar a speciální výstupky na kolébce neumožňují protáčení polen při řezání a tvar rovněž přispívá k velkému prořezu kulatiny 250 mm. Stroj je odolný vůči překlopení, má bezpečnostní vypínač a kotouč je vybaven účinnou brzdou. Díky použití moderní pevnostní oceli je stroj lehčí než konkurence a velmi dobře se s ním manipuluje. K tomu přispívají i pevná pojezdová kola. Stroj byl prestižním německým časopisem PROFITIPS/Bauen&Renovieren vyhlášen jako nejlepší pila na trhu.   Technické parametry: typ motoru: 400 V / 50 Hz příkon: 5200 W otáčky: 2850 ot./min brzda kotouče průměr kotouče: 700 mm vnitřní průměr kotouče: 30 mm počet zubů kotouče: 40 bezpečnostní spínač průměr polena: 25 cm hmotnost: 81.5 kg rozměry: 127 x 73 x 113 cm ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Scheppach výrobní označení 4014915080442 57894 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Scheppach HS 720 kolébková pila, toto zboží je zařazeno v sekci Pily hospodářské, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 60 přidaných recenzí.Recenze Scheppach HS 720 kolébková pila

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pily hospodářské Scheppach
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Pily elektrické. nejlevnější Pily hospodářské.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Pily hospodářské:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte