Scheppach HS 730 kolébková pila

  • Scheppach HS 730 kolébková pila
Cena
15 999 Kč
Dostupnost
13.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Scheppach HS 730 kolébková pila Kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musejí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství dřeva. Srdcem pily je kvalitní TCT pilový kotouč s velkým průměrem 700 mm a se zuby z tvrdokovu, které mají optimální tvar pro hladké řezání. Kotouč má velmi bohatě dimenzované uložení bez vůlí, což je základní předpoklad dlouhé životnosti celého ústrojí. Tato pila je vhodná pro chataře, vlastníky rodinných domů, menší venkovská hospodářství apod. Stroj umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Vložíte kulatinu, polokulatinu nebo prkno do podavače, který uchopíte pomocí madla a lehkým přítlakem proti pilovému kotouči dřevo uříznete. Díky pružinovému systému se podavač (kolébka) automaticky vrátí do výchozí polohy. Tvar a speciální výstupky na kolébce neumožňují protáčení polen při řezání a tvar rovněž přispívá k velkému prořezu kulatiny 240 mm. Stroj je odolný vůči překlopení, má bezpečnostní vypínač a kotouč je vybaven účinnou brzdou. Svařované ocelové profily, ošetřené kvalitním práškovým lakováním, jsou velmi stabilní v krutu a celá pila je dimenzována na dlouhý, bezstarostný provoz i při zvýšené zátěži.   Technické parametry: typ motoru: 400 V / 50 Hz příkon: 4500 W otáčky: 1490 ot./min brzda kotouče průměr kotouče: 700 mm vnitřní průměr kotouče: 30 mm počet zubů kotouče: 40 z. bezpečnostní spínač průměr polena: 24 cm   Dokumenty ke stažení: Scheppach HS 730 kolébková pila - rozkres   ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Scheppach výrobní označení 4046664035626 58186 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Scheppach HS 730 kolébková pila, toto zboží je zařazeno v sekci Pily hospodářské, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 81 přidaných recenzí.Recenze Scheppach HS 730 kolébková pila

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pily hospodářské Scheppach
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Pily elektrické. nejlevnější Pily hospodářské.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Pily hospodářské - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Pily hospodářské:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte