SCHUBERT Carnegie-61, elektronický klavír, 61 kláves, MIDI,

  • SCHUBERT Carnegie-61, elektronický klavír, 61 kláves, MIDI,
Cena
6 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Schubert Carnegie-61 je plnohodnotný elektronický hudební nástroj určený pro všechny muzikanty se smyslem pro komponování, improvizaci a interpretaci. Tento keyboard je vybaven klaviaturou s 61 klávesami citlivými na intenzitu úderu, které umožňují dynamickou hru. Kromě toho jsou jeho součástí zvuky 136 hudebních nástrojů, 100 předprogramovaných rytmů s nastavitelnými přechody a 8 demo skladeb s možností vypnutí přehrávání melodie. Na výběr a nastavování těchto parametrů slouží jednoduché kolečko. Schubert Carnegie-61má navíc i funkci hudebního doprovodu (jeden palec / akordy) a dokáže klaviaturu rozdělit tak, aby hráč na její pravé straně využíval jiný nástroj než na levé. Integrovaná funkce nahrávání se aktivuje pomocí jednoho tlačítka, díky čemuž je nahrávání, zpracovávání nových melodií a zaznamenávání cvičení velmi intuitivní. Díky linkovému výstupu a integrovaným reproduktorům je zařízení použitelné i při přehrávání hudby z externích komponentů a na pořádání menších vystoupení nebo nahrávání. Studiovým muzikantům nabízí tento klavír i MIDI výstup, určený k vedení signálu do efektového zařízení nebo sampleru, a MIDI vstup pro připojení zvukového modulu. Digitální funkce přizpůsobená na učení umožní všem milovníkům hudby nabýt první muzikantské zkušenosti. Na zadní straně zařízení se nachází sluchátkový výstup pro připojení sluchátek, které uživatelé a jejich okolí ocení zejména při nočním cvičení. Kromě toho je zařízení vybaveno velmi praktickým stojanem na noty. Montáž a instalace tohoto keyboardu je díky názornému manuálu velmi jednoduchá a zabere – v závislosti na technických dovednostech – několik minut. V případě, že se zařízení nepoužívá, je klaviaturu a ovládací panel možné zakrýt dřevěným krytem, který ho ochrání před prachem. Černá dřevěná konstrukce díky své jednoduchosti bez problémů zapadne do každého pokoje či zkušebny. Upozornění: Keyboard je dodáván v jednom balení o hmotnosti 26 kilogramů. Prosíme, všimněte si, že je dodáván nesestavený. Na jeho složení jsou potřeba dvě osoby. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce SCHUBERT výrobní označení 4260322375200 10009094 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s SCHUBERT Carnegie-61, elektronický klavír, 61 kláves, MIDI,, toto zboží je zařazeno v sekci Digitální piána, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 74 přidaných recenzí.Recenze SCHUBERT Carnegie-61, elektronický klavír, 61 kláves, MIDI,

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Digitální piána SCHUBERT
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Hudební nástroje. nejlevnější Digitální piána.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Digitální piána SCHUBERT, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Digitální piána - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Digitální piána:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte