Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1000 25cm 800W USB, SD, MP3

  • Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1000 25cm 800W USB, SD, MP3
Cena
3 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Aktivní Fenton / Skytec SPA1000 system reproduktorů je cenověvýhodné řešení ozvučení pro středně velké akce firemního či soukromého rázu. Možnosti připojení PA-reproduktorů jsousměřovány k moderním zařízením. USB a SD vstupy umožňují přenost MP3 skladeb zUSB a SD paměťových medií(např. Flash disk a paměťové karty) Pomocí RCA linkového vstupu na zadní straněmůžete k zařízení připojit různé PA a Hi-Fi přístoje jako např. PC, mixážní pult či CD přehrávač. Dva vstupy pro mikrofon a samostatněnastavitelná mikrofonová sekce umožní využití těchto reproboxů na akcíchspojených se zpěvem či mluveným slovem. 800W celkový výkon reproduktorů může býtpomocí pětipásmového ekvalizéru nastavený dle potřeby a povahy akce. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Skytec výrobní označení 8715693248784 10004657 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1000 25cm 800W USB, SD, MP3, toto zboží je zařazeno v sekci Aktivní reproduktory a reproboxy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 88 přidaných recenzí.Recenze Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1000 25cm 800W USB, SD, MP3

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Aktivní reproduktory a reproboxy Skytec
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Reproduktory. nejlevnější Aktivní reproduktory a reproboxy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Aktivní reproduktory a reproboxy Skytec, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Aktivní reproduktory a reproboxy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Aktivní reproduktory a reproboxy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte