Strojový bublifuk Beamz B2500

  • Strojový bublifuk Beamz B2500
Cena
3 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Světelné efekty jsou na každé párty. Ale bublifuk je vylepšením, na které se jen tak nezapomíná! Strojový bublifuk Beamz B2500 se dvěma maticemi je vhodný i pro použití ve velkých prostorách. Jeho dvě silná dmychadla foukají vzduch na dvě kolečka, díky čemuž je zábava dvojnásobná. Jelikož jsou dmychadla mírně nakloněná, bubliny do prostoru vycházejí směrem nahoru, a tak vydrží déle. Praktické bezdrátové dálkové ovládání umožňuje zapínání a obsluhu. Nádoba na tekutinu má objem 1 litr. Její doplňování je velmi jednoduché a časově nenáročné. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Beamz výrobní označení 5413194105102 10011746 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Strojový bublifuk Beamz B2500, toto zboží je zařazeno v sekci Ozvučení na ples, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 83 přidaných recenzí.Recenze Strojový bublifuk Beamz B2500

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Ozvučení na ples Beamz
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Ozvučení a osvětlení akcí. nejlevnější Ozvučení na ples.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Ozvučení na ples Beamz, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Ozvučení na ples - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Ozvučení na ples:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte