Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 l

  • Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 l
Cena
2 199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 05.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

QTFX-B3 je ukázkovýstrojový bublifuk. Svými bublinami zaplní každý středně velký prostor. Na válec je připojeno 30 souměrně uspořádaných kroužků, které neustáleprodukují až 480 bublin stejné velikosti. Nádoba o objemu 1,8 l umožňuje dlouhé používání bez nutnosti častého dolévánítekutiny. Součástí balení je kabelové dálkové ovládání s dosahem 3 m. Obsluha zařízení je velmi jednoduchá, stačí stisknout jedno tlačítko. Díky extrémně nízké hmotnosti (1,2 kg) a úchytu umístěnému na horní straně jeQTX ideálním společníkem na turné či při DJ akcích. Konstrukce je vyrobena z robustního plastu, kterých chrání zařízení předvnějším poškozením. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce QTX výrobní označení 5015972114452 10007150 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 l, toto zboží je zařazeno v sekci Výrobníky bublin, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 78 přidaných recenzí.Recenze Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 l

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Výrobníky bublin QTX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Světelná technika. nejlevnější Výrobníky. nejlevnější Výrobníky bublin.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Výrobníky bublin QTX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Výrobníky bublin:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte