VITISKIN gel 50ml

  • VITISKIN gel 50ml
Cena
789 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

VITISKIN gel je aktivní přípravek pro ošetřování kůže postižené vitiligem. Gel napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky a zabraňuje progresi tohoto onemocnění. Obsahuje patentovaný výtažek rostlinného původu (DISMUTINE - BT) s vysokým obsahem enzymů –antioxidantů. Působí na buňky postižené vitiligem zcela novým způsobem - navozuje fyziologické poměry uvnitř buněk syntetizujících melanin, zastavuje proces jejich degenerace a obnovuje fyziologickou rovnováhu volných radikálů, jak v buňkách produkujících kožní barviva, tak i v buňkách pokožky. Dále přípravek obsahuje měď, zinek, calcium a vitamin B12. Ošetřování je dlouhodobé (ne kratší než 3 měsíce) a je nutné ho kombinovat s UV zářením (slunce nebo umělé zářiče). Použití: Aplikujte na postižená místa ráno a večer přiměřené množství gelu. Gel důkladně vetřete do pokožky. Po ranní aplikaci je vhodné vystavit ošetřované místo účinkům slunečního záření alespoň 10-15 minut denně bez ochranných slunečních prostředků a bez make-upu. Doba trvání aplikace se řídí rozsahem choroby a lokalizací postižených míst a měla by být stanovena dermatologem.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce ISIS Pharma, Francie výrobní označení 3401344897368 15568 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s VITISKIN gel 50ml, toto zboží je zařazeno v sekci kosmetika, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 105 přidaných recenzí.Recenze VITISKIN gel 50ml

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v kosmetika ISIS Pharma, Francie
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější kosmetika.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
kosmetika - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie kosmetika:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte