Vrták do dřeva Irwin Blue Groove 6x - í16

  • Vrták do dřeva Irwin Blue Groove 6x -  í16
Cena
118 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Blue Groove 6x vrták do dřeva Nová technologie vrtání do dřeva! Tři břity, samočinný hrot a tři spirály = rychlý a čistý otvor. Vrtá 6x rychleji než běžný vrták. průměry 16 - 32 mm (viz tabulka s variantami) truhlařina, elektrotechnika, instalatérství, všeobecné stavitelství Výhody samočinný hrot táhne vrták do oblouku, což vede k rychlému zhotovení čistých průchozích otvorů tři břity - pro extrémní rychlost vrtání tři spirály - pro lepší odvod třísek šroubovitý hrot pro snadné používání a pronikání materiálem řezné hroty pro čisté otvory s minimálním vylamováním kuželová šroubovice omezující uvíznutí a minimalizující tření tepelné zpracování v celé délce pro zvýšení životnosti ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Irwin výrobní označení 5706915066203 63851 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Vrták do dřeva Irwin Blue Groove 6x - í16, toto zboží je zařazeno v sekci Vrtáky do dřeva, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 115 přidaných recenzí.Recenze Vrták do dřeva Irwin Blue Groove 6x - í16

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Vrtáky do dřeva Irwin
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Příslušenství. nejlevnější Pro vrtání a sekání. nejlevnější Vrtáky do dřeva.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Vrtáky do dřeva - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Vrtáky do dřeva:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte