Wpro FRI 102

  • Wpro FRI 102
Cena
122 Kč
Dostupnost
(Skladem) 05.03.2021
Doprava na tento produkt
od 99 Kč
Do e-shopu » E-beko.cz

Popis produktu

ČISTÍCÍ SPREJ DO CHLADNIČKY A MRAZNIČKY Spolehlivý čistíci prostředek zabezpečuje zdravé prostředí pro potraviny uložené v chladničce a mrazničce BEKO i čistotu vnějších ploch spotřebičů. Odstraňuje z nich skvrny a zbytky jídel a zanechává příjemnou citronovou vůni. Objem 500ml. Návod na použití: Přípravek nastříkejte na plochu, kterou chcete vyčistit a pak otřete čistou houbou. Není nutné jej oplachovat. Chladničku doporučujeme vyčistit jednou za měsíc.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce WPRO výrobní označení 8015250450613 1690 podle kterého jej snadno na e-shopu E-beko.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Wpro FRI 102, toto zboží je zařazeno v sekci Příslušenství k lednicím, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 63 přidaných recenzí.Recenze Wpro FRI 102

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k lednicím WPRO
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Elektro Beko. nejlevnější Bílé zboží. nejlevnější Velké spotřebiče. nejlevnější Příslušenství k velkým spotřebičům. nejlevnější Příslušenství k lednicím.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci E-beko.cz

BEKO patří mezi přední obchody se značkovou domácí elektronikou. Pokud navštívíte eshop e-beko.cz nemusí chodit na pobočku, a i přesto snadnou zakoupit domácí spotřebiče všeho druhu. Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství k lednicím WPRO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt E-beko.cz za výhodnou cenu.


E-beko.cz
Zajímavé související produkty:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte