Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 cm, overdrive, reverb

  • Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 cm, overdrive, reverb
Cena
3 499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Chord CG-30 je kompaktní zesilovač elektrické kytary i pro pokročilé hráčena kytarus rockovou orientací. Svou rockovou základní orientacizdůrazňujedomácí zesilovač s nastavitelným overdrive, hardwarovým reverb a 3 pásmovým ekvalizérem. Dodatečnézvukové vlastnostizesilovačeChord jsou tvořeny možností připojení externíhoefektovéhozařízení. Díky možnosti připojeníslucháteklze koncentrovaně trénovat i mezi lidmi - prostřednictvímAUX vstupu za pomoci externích zvukových zdrojů, jako jsou MP3 a CD přehrávač. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Chord výrobní označení 5015972058619 10004047 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 cm, overdrive, reverb, toto zboží je zařazeno v sekci Kytarová komba, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 78 přidaných recenzí.Recenze Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 cm, overdrive, reverb

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Kytarová komba Chord
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Hudební nástroje. nejlevnější Kytary. nejlevnější Kytarová komba.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Kytarová komba Chord, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Kytarová komba - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Kytarová komba:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte